Festyn Parafialny "Święto Rodziny" - 19 czerwca 2022 r. 

                 W niedzielę 19 czerwca 2022 r., w ramach obchodów Światowych Dni Rodziny, odbył się na boisku Szkoły Podstawowej w Zlotorii charytatywny Festyn Parafialny "Święto Rodziny". którego organizatorami byli: ks. proboszcz Marian Wróblewski, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich i sołtysi sołectw Złotorii, Kopanina i Grabowca. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji w tym niezapomniany występ zespołu "Mała Rewia" z Torunia, a cały dochód zostanie przekazany na organizację różnych form letniego wypoczynku dla naszych dzieci.

                     Mimo upalnej pogody radośnie świętowaliśmy łącząc Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca.

                     Na festyn przybył także Wójt Gminy Lubicz Marek Nicewicz.

                    W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy za bezcenną pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu festynu Elżbiecie i Zbigniewowi Szczepaniec, właścicielkom i pracownikom Niepublicznego Przedszkola ABeeC ,członkiniom KGW "Przebojowe Złotorianki", członkiniom KGW z Kopanina, Marcinowi Cieślewiczowi, Tomaszowi Wojnarowi, Mikołajowi Dąbrowie - Januszewskiemu, Agnieszce i Wojciechowi Szczepaniec, Konradowi Lisińskiemu, wolontariuszkom - uczennicom SP w Złotorii; Helenie Cieślewicz, Poli Falk, Annie Rembiałkowskiej, Martynie Balewskiej.

                        Serdeczne podziękowania kieruję do ludzi o wielkich sercach - do darczyńców; dziękujemy: Lidii i Jackowi Zielińskim, Krystynie i Januszowi Gaguckim , Katarzynie i Markowi Wilmanowiczom, Krystynie i Romanowi Skoniecznym - właścicielom palarni kawy Herba Cafe, Jackowi Rutkowskiemu, Marioli Lenkiewicz, Agnieszce i Marcinowi Anusiak - właścicielom piekarni, Sylwii Tubielewicz- Olejnik z Urzędu Marszałkowskiego , Firmie Goł- Kar z Lubicza i Marcinowi Adamskiemu, Bartoszowi Wilmanowiczowi - włascicielowi firmy Cargum, Arturowi Mentelskiemu - właścicielowi Restauracji "Złoty Ryjek", Tomaszowi Ziółkowskiemu - właścicielowi "Pizzerii Haos", Sandrze Wilmanowicz - właścicielce Salonu Kosmetyki Samochodowej Studio, Andrzejowi Hercce, Renacie i Krzysztofowi Drążkowskim - właścicielom pierogarni "Ravioli', właścicielom sklepów: Marlenie i Wiesławowi Żerkowskim, Joannie Rolickiej - właścicielce sklepu "Zdrówko" , właścicielce sklepu - "Wszystko od 5 złotych", Mieczyslawie Gutmańskiej - właścicielce kwiaciarni w Kaszczorku.

                Dziękujemy Dariuszowi Wankiewiczowi za ugotowanie pysznej grochówki i Jackowi Kwiatkowskiemu za oprawę muzyczną.

Galeria zdjęć:

« 1 z 3 »

Film: