Kościół w Grabowcu po malowaniu elewacji zewnętrznej - 1 lipca 2021

              W czerwcu 2021 r. została pomalowana zewnętrzna elewacja kościoła w Grabowcu.  Elewacja została najpierw   odgrzybiona, umyta, następnie uzupełniono braki tynkarskie. Całość ścian została wzmocniona zaprawą konserwatorską, a następnie wszystko zostało zagruntowane i dwukrotnie pomalowane farbą renomowanej firmy niemieckiej KAIMa.
              Prace wykonała firma malarska Laniecki, która specjalizuje się w malowaniu kościołów. Malowała min. kościół Chrystusa Króla w Toruniu.
              Koszt prac wynosi 85 tys. Wykonawca zgodził się na rozłożenie tej sumy na kilka rat. Pierwsza rata wynosi 40 tys. zł. i musi być zapłacona zaraz po wykonaniu pracy. Ostania rata jest planowana po kolędach przyszłego roku Dziękuję, za kolekty remontowe oraz za każdą indywidualną wpłatę na konto parafialne.

Bóg zapłać.
Ks. Proboszcz Marian Wróblewski

Galeria zdjęć:

« 1 z 2 »

Film: