Szanowni Państwo !

W związku sytuacją epidemiologiczną jaka panuje w naszym kraju, po zasięgnięciu rady ze strony lekarzy, zgodnie ze wskazaniami władz kościelnych jesteśmy zmuszeni do przełożenia terminu I Komunii Św, dzieci klas III na niedzielę 27 września br.

Jednak muszę podkreślić, że wskazany termin jest uzależniony od przyszłej sytuacji epidemiologicznej oraz faktu czy dzieci zaczną nowy rok szkolny we wrześniu. Jeśli sytuacja we wrześniu się nie zmieni lub pogorszy, to będziemy musieli przełożyć termin Komunii św. na następny rok.

Drodzy Rodzice, w tak trudnej sytuacji trzeba przyjąć, że uroczystość powinna mieć charakter typowo rodziny i ograniczyć się do Mszy sw. w gronie najbliższych osób. Jeśli byłyby rodziny, które chciałby w gronie najbliższych przeżyć tę uroczystość w czerwcu lub lipcu to prosimy o kontakt osobisty ze mną lub ks. Miłoszem.

Rodzice, którzy zamówili szatki mogą je odebrać w biurze parafialnym w poniedziałek, wtorek i czwartek od godz. 16.30. do godz. 17.30 lub po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Kochani proszę Was abyście tę trudną sytuację zawierzyli w modlitwie Panu Bogu oraz Matce Bożej.

Ks. Marian Wróblewski – proboszcz