Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocy 9 maja 2021 r.

1. Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę, która jest przeznaczona na malowanie elewacji kościoła w Grabowcu.
2. Przypominam, że zgodnie z Przykazaniami Kościelnymi każdy katolik powinien w okresie wielkanocnym przystąpić do spowiedzi i komunii św. Ten czas kończy się w niedzielę Trójcy Św.
3. W tym tygodniu przypada:
· w czwartek wspomnienie objawień Fatimskich zapraszamy na Nabożeństwo o godz. 17.30.
· w piątek wspomnienie św. Macieja Apostoła
· za tydzień w niedzielę Wniebowstąpienie Pańskie
4. W najbliższą sobotę odbędzie się wizytacja duszpasterska ks. Bpa J. Szamockiego oraz zostanie udzielony sakrament Bierzmowania naszej młodzieży.
Program wizytacji
· O godz. 10.00 Msza św po której, odbędzie się modlitwa za zmarłych parafian spoczywających na cmentarzu wokół kościoła.
· Potem ks. Biskup odwiedzi z Komunią św. 3 chorych naszych parafian.
· O godz. 12.00 modlitwa za zmarłych parafian spoczywających na nowym cmentarzu św. Barbary.
· O godz. 15.00 zapraszamy wszystkich członków Róż Różańcowych, Stowarzyszeń parafialnych, Kościoła Domowego na spotkanie modlitewne do kościoła w Złotorii.
· O godz. 16.00 zapraszamy na specjalne błogosławieństwo dzieci naszej parafii a w szczególności dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. oraz matki oczekujące potomstwa.
· O godz. 16.30 spotkanie na plebani z członkami rady parafialnej.
· O godz. 18.30 w kościele w Grabowcu Sakrament Bierzmowania.
Serdecznie zapraszam wszystkich parafian na wymienione spotkania.
Uwaga. Msza św. w sobotę wieczorem tylko w Grabowcu o godz. 18.30.
5. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w środę o godz. 18.00 w Grabowcu. Spowiedź św. dla tej młodzieży w piątek od godz. 17.15.
6. Próby dla dzieci komunijnych we wtorek o godz. 16.00 grupa sobotnia, o godz. 17.00 grupa z godz. 9.30. W czwartek o godz. 16.00 grupa z godz.11.00 i o godz. 17.00 dzieci z godziny 12.30.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodnik Niedziela można nabyć u ministrantów przy wyjściu z kościoła.

Pomóżmy naszej chorej parafiance – kliknij na zdjęcie.