Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną – 15 maja 2022

1. Nabożeństwa majowe są odprawiane zawsze w łączności ze Mszą św. wieczorną, natomiast parafian w Kopaninie (17.30), Nowej Wsi (19.30) i Silnie zachęcam do śpiewania litanii Loretańskiej tradycyjnie przy figurach i przydrożnych krzyżach, w Grabowcu w kościele o godz.17.00.

2. Jutro przypada święto św. Andrzeja Boboli.

3. Próby dzieci przygotowujących się do I. Komunii Św. odbędą się w najbliższą czwartek. Obecność obowiązkowa.

4. Składam serdeczne podziękowania za dzisiejszą kolektę, która jest przeznaczona na nowy ołtarz i ambonę w kościele w Grabowcu. Uroczystość 100. Lecia kościoła oraz jego konsekracja odbędzie się 15 sierpnia na którą już dziś serdecznie zapraszam.

5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodnik Niedziela (6 zł). leży na stoliku z prasą.

Zapowiedzi przedślubne

Związek małżeński pragną zawrzeć:

1. Tomasz Strzelecki – kawaler, zam. Złotoria
Agnieszka Drążkowską – panna, zam. Złotoria
2. Przemysław Fajkowski – kawaler zam. Jabłonowo
Agata Poniatowska – panna, zam. Złotoria
3. Piotr Krzywdziński – kawaler, zam. Kopanino
Marta Sakwińska – panna, zam. Obrowo

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach w zawarciu tych związków zobowiązany jest w sumieniu do zgłoszenia tego faktu proboszczowi.

Pomóżmy naszej chorej parafiance – kliknij na zdjęcie.