na niedzielę - 17 listopada 2019 r.

1. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Jest to także dzień odpustu kościoła w Grabowcu, który jest pod wezwaniem Chrystusa Króla Wszechświata.

2. Dziękuję za dzisiejszą kolektę, która jest przeznaczona na cele remontowe w naszej parafii. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na utrzymanie WSD w Toruniu.

3. W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu będziemy  wspominali: w poniedziałek bł. Karolinę Kózkównę, w środę św. Rafała Kalinowskiego, w czwartek Ofiarowanie NMP, w piątek św. Cecylię.

4. W środę zapraszam na cotygodniową Nowennę MB Nieustającej Pomocy a w czwartek na 17.30 adorację Najświętszego Sakramentu.

5. W zakrystii  przyjmujemy wypominki całoroczne. Ofiara za wypominki całoroczne (do 5 osób) jest taka jaka wysokość intencji mszalnej. Jeśli jest większa liczba zmarłych to ofiara jest odpowiednio wyższa.