na Uroczystość Trójcy Świętej - 16 czerwca 2019 r.

1. Dziś przeżywany Uroczystość Pierwszej Komunii św. Dziękuję, Ks. Miłoszowi  oraz wszystkim rodzicom za przygotowanie tej pięknej uroczystości. W „Białym Tygodniu” dzieci będą gromadziły się codziennie o godz. 18.00 na Mszy św. dziękczynnej.

2. W najbliższy czwartek będziemy przeżywali Uroczystość  Bożego Ciała. To dzień publicznego wyznania naszej wiary i zgodnie z przepisami kościelnym tego dnia w parafii można odprawić tylko jedną procesję do 4 ołtarzy ponieważ ma to być znak jedności całej parafii. Msza św. o godz. 8.30 po tej Mszy św. wyruszy procesja do 4 ołtarzy według stałego porządku. Msza św. w lasku ok. 9.30. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy, chorągwi, feretronów, nagłośnienia, przystrojenie okien i trasy procesji,  tak jak to było co roku. Proszę, aby w budowę ołtarzy włączali się wszyscy mieszkańcy okolicznych ulicy, by to zadnie nie spoczywało to na jednej rodzinie. Zapraszamy do udziału poczty sztandarowe OSP, Koła Łowieckiego oraz wszystkich ich członków w strojach galowych. Msza św. tego dnia w Grabowcu o godz. 12.00.

3. W poniedziałek i wtorek po Mszy św. proszę, aby zgromadzały  się dziewczynki, które będą sypały kwiatki na procesji Bożego Ciała.

4. Młodzież naszej parafii zapraszam na Diecezjalne Dni Młodzieży do Hartowca, które odbędą się w dniach 18-21 lipca. Proszę, aby chętne osoby zgłosiły się do Ks. Miłosza jak najszybciej. Udział jest bezpłatny.

5. W środę zakończenie roku szkolnego. Msza św. dla dzieci i młodzieży o godz. 8.00 rano. Z tej okazji zapraszamy dzieci i młodzież do spowiedzi św. aby z czystym sercem podziękować Panu Bogu za rok pracy. Okazja do spowiedzi we wtorek od godz. 17.30.