na niedzielę - 20 stycznia 2019 r.

1. Trwają tradycyjne odwiedziny kolędowe. Składam serdeczne podziękowania za życzliwe przyjmowanie nas kapłanów podczas kolędy w Waszych domach, za wszelkie przejawy troski o nasze sprawy parafialne. Dziękujemy za ofiary składane podczas kolędy szczególnie te przeznaczone na remonty w naszej parafii. Kolędy rozpoczynamy w dzień powszedni o godz. 16.00 w soboty od godz.11.00 w niedzielę o godz. 16.00

2. Dziękuję za dzisiejsze ofiary, które są przeznaczona na potrzeby WSD w Toruniu.

3. W czasie kolęd biuro parafialne czynne tylko po Mszy św. o godz. 9.30.

4. Jutro obchodzimy Dzień Babci a we wtorek Dzień Dziadka pamiętajmy o nich w modlitwach a szczególnie we Mszy św.

5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodnik Niedziela jest do nabycia przy wyjściu z kościoła.

6. Plan Kolęd jest wywieszony w gablocie. (dostępny będzie także w intrenecie: www. parafia.zlotoria.eu)