Uroczystość Wszystkich Świętych 2020

1  LISTOPADA

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Grabowiec – Msza św. w kościele o godz. 9.30    
                 ze specjalnymi  modlitwami za zmarłych

Złotoria – Msza św. o godz.8.00;  o godz. 11.00   

z  specjalnymi modlitwami za zmarłych  

Msza św. o godz.12.30 i o godz. 16.00

 

2 LISTOPADA 

DZIEŃ ZADUSZNY  

GRABOWIEC MSZA. ŚW. Z WYPOMINKAMI o godz. 17.00               

ZŁOTORIA – MSZA ŚW. Z WYPOMINKAMI   godz. 10.00 i 18.00  

 

Ze względu na czas epidemii oraz zgodnie ze wskazaniem władz państwowych i kościelnych nie będzie wspólnej Mszy św. i procesji na cmentarzach. Zachęcam do indywidualnego nawiedzenia grobów oraz modlitw  za zmarłych przez cały listopad. Pamiętajmy szczególnie o Mszy św. i komunii za zmarłych. Wypominki całoroczne przyjmujemy w zakrystii oraz w biurze parafialnym.