Festyn integracyjny "Jesteśmy razem"

          W IV Niedzielę Wielkiego Postu na Mszy św. o godz.12.30 modliśmy się o pokój na Ukrainie. Po Mszy św. Parafialny Zespół Pomocy Ukrainie zaprosił obwyateli Ukrainy mieszkających obecnie na terenie naszej parafii oraz wszystkich parafian na boisko szkolne w Złotorii na Festyn integracyjny: „Jesteśmy Razem”. W programie był, między innymi: poczęstunek- grochówka, kiełbaski z grilla, domowe ciasta, gofry, popcorn , pyszna kawa oraz:
· gry , zabawy i konkursy dla dzieci najmłodszych, zabawy sportowe dla dzieci z klas starszych, przejażdżki czoperami, dmuchany zamek;
· I4 30 - koncert muzyczny "Dla Ukrainy", w wykonaniu Michała Hajduczenia z zespołem
· Stoisko - Zapisy na wycieczkę do Torunia dla gości z Ukrainy,
· Stoisko – Nasze potrzeby,
· Tablica - Szukam Pracy,
· Wypożyczalnia rowerów.
· Puszki do zbiórki "Dla Ukrainy"

Poniżej publikujemy zdjęcia z Festynu:

« 1 z 3 »

Film z festynu: