Ogłoszenia niedzielę 26 czerwca 2022

1. Rozpoczęły się wakacje. Wszystkim wyjeżdżającym życzę miłych wakacji i bezpiecznego wypoczynku a gości serdecznie witamy w naszej parafii. Pamiętajmy, że każdy katolik powinien uczestniczyć we Mszy św. niedzielnej. Dajmy w tym względzie dobry przykład dzieciom i młodzieży.

2. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o 17.30.Okazja do spowiedzi św. w piątek w Grabowcu o godz. 16.15 a o 16.30 Msza św. w Złotorii spowiedź o godz. 17.30 a o godz.18.00 Msza. sw ku Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. Jutro będziemy obchodzili uroczystość NMP Nieustającej Pomocy, która jest Patronką naszej diecezji.

4. W ubiegłą niedzielę odbył się Charytatywny Parafialny Festyn Rodzinny, z którego dochód był przeznaczony na wypoczynek letni dzieci z naszej parafii oraz rodzin ukraińskich. Po odliczeniu kosztów organizacji festynu zebraliśmy 11 377 zł. Dziękuję wszystkim darczyńcom, sponsorom a w szczególności Stowarzyszeniu Rodzin Katolickich z naszej parafii, sołtysom ze Złotorii, Kopanina, Grabowca, Kołu Gospodyń z Kopanina i Złotorii za pomoc w organizacji festynu. Zebrane pieniądze są przeznaczone na wycieczkę autokarową do Warszawy oraz organizację letnich warsztatów teatralnych dla dzieci i młodzieży.

5. W środę ponad 40 dzieci z naszej parafii oraz rodzin ukraińskich odbyło jednodniową autokarową wycieczkę do Lichenia i na atrakcje wodne w termach uniejowskich.

6. Tygodnik niedziela można nabyć przy wyjściu w kościoła.

Pomóżmy naszej chorej parafiance – kliknij na zdjęcie.