Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę 16 stycznia 2022 r.

1. Dzisiaj rozpoczynajmy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Natomiast za tydzień będziemy obchodzili Niedzielę Słowa Bożego.

2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na utrzymanie WSD w Toruniu.

3. W tym roku z powodów epidemii kolęda tylko na indywidualne zaproszenie. Osoby, które chcą odbyć tradycyjną kolędę muszą zgłosić ten fakt osobiście, telefonicznie lub pocztą mailową.

4. Msze św w tygodniu w poniedziałek i wtorek o 9.00 rano, od środy o godz. 18.00 powraca Msza św. w Grabowcu w środę o godz. 17.00.

5. Dziękuję wszystkim, którzy w tym trudnym czasie, składają ofiary na utrzymanie naszej parafii czy to poprzez wpłatę na konto parafialne czy podczas kolekty. Ubiegłotygodniowa kolekta na spłatę kosztów malowania kościoła Grabowcu wyniosła 4211 zł. Bóg zapłać.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodnik Niedziela w cenie 8 zł. jest do nabycia przy wyjściu z kościoła.

7. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Reginy Zwierzyńskiej l. 85 ze Złotorii.

Pomóżmy naszej chorej parafiance – kliknij na zdjęcie.