Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 6 czerwca 2021 r.

1. W oktawie uroczystości Bożego Ciała zapraszamy po Mszy sw. na nabożeństwo Eucharystyczne z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W czwartek na zakończenie oktawy odbędzie się poświecenie wianków i ziół.

2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. To dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Tego dnia nie ma postu piątkowego.

3. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.

4. W najbliższą niedzielę o godz. 12.30 dzieci z klas IV będą miały swoją rocznicę Pierwszej Komunii św. Zapraszam na spowiedź w piątek od godz. 17.00 do 18.00 a w Grabowcu w środę od 16.30 do 17.00.

5. Dziś święto dziękczynienia, duchowe votum wdzięczności za dar niepodległości i wolności.

6. Dziś również o godz. 14.00 w lasku przy ul. 8 marca w Złotorii Dzień Dziecka i otwarcie nowego palcu zabaw.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodnik Niedziela można nabyć przy wyjściu z kościoła na stoliku z prasą.

Pomóżmy naszej chorej parafiance – kliknij na zdjęcie.