Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 20 listopada 2022

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny w Kościele. Jest to także dzień odpustu kościoła w Grabowcu, który jest pod wezwaniem Chrystusa Króla Wszechświata. Za tydzień rozpoczyna się Adwent.

2. W środę zapraszam na cotygodniową Nowennę do MB Nieustającej Pomocy a w czwartek o godz. 17.30 na adorację Najświętszego Sakramentu.

3. W poniedziałek wspomnienie Ofiarowania NMP we wtorek św. Cecylii patronki organistów i chórzystów. Wszystkim solenizantom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki śś. Patronów.

4. W najbliższą sobotę po Mszy św. wieczornej ok.18.45 zapraszamy na adwentowe czuwanie. Odmówimy I. nieszpory adwentowe. Serdecznie zapraszamy.

5. Ubiegłotygodniowa zbiórka do puszek na pomoc biednym oraz prześladowanym katolikom wyniosła 1241 zł, natomiast kolekta remontowa 4331 zł. Bardzo dziękuję za wszelkie składne ofiary niech Pan wynagrodzi Wam za dobro, które czynicie.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodnik Niedziela, z dodatkiem „Bliżej życia z wiarą” w cenie 10 zł. jest on do nabycia przy wyjściu z kościoła na stoliku z prasą.

7. Zmarła śp. Teresa Dobrzeniecka l. 88 z Silna, jej pogrzeb odbędzie się we wtorek w kościele w Grabowcu o godz. 11.00. Zmarł śp. Leon Sztalmirski l. 64 ze Złotorii, jego pogrzeb odbędzie w środę o godz. 12.00.

Pomóżmy naszej chorej parafiance – kliknij na zdjęcie.