Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 19 września 2021 r.

1. Dziś przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Polecamy w modlitwach pracowników mediów, aby byli strażnikami prawdy i chrześcijańskiej miłości i szacunku.

2. W czwartek zapraszam na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. W środę i piątek na modlitwę Różańcową o godz. 17.30. Prowadzą członkowie Róż Różańcowych oraz Bractwa Przemienienia Pańskiego.

3. Dzieci z naszej parafii zapraszam cotygodniowe spotkania Oazy Dzieci Bożych, które odbywają się w salce parafialnej w każdy wtorek o godz. 15.30.

4. W kalendarzu liturgicznym przypada we wtorek św. Mateusza Ap. i Ew. w czwartek św. Ojca Pio charyzmatycznego stygmatyka.

5. Bóg zapałać za ubiegłotygodniową kolektę przeznaczoną na spłatę kolejnej raty za malowanie kościoła w Grabowcu. Wyniosła ona 5121 zł. Dziękuję za wszelkie składane ofiary czy to przy okazji kolekty, czy przez wpłatę na konto parafialne. Obecnie trwa konserwacja północnej elewacji kościoła w Złotorii.

6. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodnik Niedziela, jest do nabycia przy wyjściu z kościoła na stoliku z prasą.

Pomóżmy naszej chorej parafiance – kliknij na zdjęcie.