Pomóż naszej chorej parafiance

             Nasza siedmioletnia parafianka z Silna MATILDA SALEJKO  zachorowała na rzadką chorobę genetyczną objawiającej się zanikiem mięśni. Pomóc może jej kosztowna terapia genowa w USA. Koszt tego leczenia to 8 mln złotych. Dlatego dziś, tj. w niedzielę 21 lutego, w kościele w Grabowcu, po Mszy św. o godz. 9.30 odbędzie się Koncert Muzyki Chrześcijańskiej, granej przez muzyków: Janusza Lewandowskiego  Mirosława Zduńskiego, Sebastiana Kamińskiego, Osiecką Grupę Teatralno - Wokalną, młodzieżowy zespół Katharsis oraz dziecięco-młodzieżową scholę Źródło z parafii NSPJ w Osieku na rzecz pomocy materialnej dla chorej dziewczynki. Ponadto wychodząc z kościoła można ofiarować swój dar serca na Matildy wrzucając do puszki dowolną ofiarę. Gorąco polecam Wam ten uczynek miłosierdzia, który powinniśmy szczególnie praktykować w Wielkim Poście.

               Jeżeli ktoś nie może być na koncercie, a także na Mszy św. w najbliższą niedzielę, to może pomóc dokonując wpłaty przez internet za pośrednictwem Fundacji Siepomaga.pl - wystarczyć kliknąć na poniższy link:

https://www.siepomaga.pl/matilda-salejko